Agenda Darttoernooien 2019

Zet deze datums alvast in uw agenda!

Single Ranking 1 2019

Altijd 2e zondag van de maand

  • 13 januari 2019
  • 10 februari 2019
  • 10 maart 2019
  • 14 april 2019
  • 12 mei 2019
  • finaledag 9 juni 2019

Single Ranking 2 2019

Altijd 2e zondag van de maand

  • 14 juli 2019
  • 11 augustus 2019
  • 8 september 2019
  • 13 oktober 2019
  • 10 november 2019
  • finaledag 8 december 2019

Koppeltoernooi 2019

Laatste zondag van de maand

  • 27 januari 2019
  • 24 februari 2019
  • 31 maart 2019
  • 28 april 2019
  • 26 mei 2019
  • 23 juni 2019
  • 28 juli 2019
  • 25 augustus 2019
  • 29 september 2019
  • 27 oktober 2019
  • 24 november 2019
  • 29 december 2019

Tussenstand ranking 1e helft 2019

13-jan10-feb10-mrt14-apr12-mei Totaal
1Rick Hoezen20141246
2Felipe Fooy13171343
3Robin Dikmans13131743
4Dave van den Luitgaarden14141442
5Bas van der Cruijsen16121442
6Davy van Rooij16141141
7Benny Camps15131341
8Kees Lombarts17131141
9Patrick Timmermans14131441
10Andre van Overdijk13151240
11Alex Fooy12131338
12Wilbert Koolen14121238
13Lonneke Spijkers12121337
14Nick Lommers13101235
15Dennis Eijsermans-161935
16Teun van Helvoort1420-34
17Ad Klerks1212933
18Corne de Rooij-141630
19Henk van de Lee891229
20Peerke Bouwhuis129829
21Ruud van Kessel109928
22Jan van Kuik128828
23Henry Ender87924
24Angelo Verstappen12-1224
25Joyce Klerks87823
26Mark van Kessel78823
27Glenn Willems913-22
28Rick Boer12-820
29Natasja Bauweraerts812-20
30Rico Waarts-81220
31Wesly Lamboy713-20
32Nelson den Dekker-12719
33Marc van Loon118-19
34Brian Bartels-18-18
35Wilco Vissers-16-16
36Marisa Heuvens-8816
37Kevin Martens-15-15
38Andre van Gogh15--15
39Patrick van de Wegen--1515
40Roy de Koning14--14
41Qwint Vermolen-14-14
42Ricardo van Mierlo14--14
43Martin van Antwerpen--1414
44Nick van de Heuvel14--14
45Lorenzo van de Berg--1414
46Roy Kivit--1313
47Hans van Beijnen--1313
48Tim Fonteijn13--13
49Richard Doms--1313
50Hans de Klerk--1212
51Robert Jan Reek--1212
52Ron van Keulen--1212
53Rick Bloemendaal-12-12
54Jolanda van Gelder--1212
55Fred Arens-12-12
56Eric Boom12--12
57Patrick Kemkes-12-12
58Toby Vossen12--12
59Wesly Sleegers-12-12
60Romy Vermeulen--1212
61Wim van Agtmaal11--11
62Roy Bouwman--1010
63Stan Arens-10-10
64Jochem Mandjes9--9
65Johan van Drongelen-9-9
66Annemarie van Pouderoyen--99
67Danny de Vaan9--9
68Davy van de Wiel--99
69Wesly Kuisters9--9
70Micheal Thomason--88
71Mark de Vries8--8
72Edwin van de Goor-8-8
73Sebastiaan van de Hoek-8-8
74Joris van Drongelen-8-8
75Jordy Teurlings8--8
76Eric Vossen8--8
77Martin van Beekum8--8
78Jordy Waalboer-7-7
79Karin Veldhuis--77
Hoogste finish
13-jan10-feb10-mrt14-apr12-mei
Ricardo van Mierlo136
Bas van der Cruijsen124
Wim van Agtmaal101
Rick Hoezen100102
Roy de Koning100
Kees Lombarts100
Andre van Gogh100
Felipe Fooy140
Teun van Helvoort136
Andre van Overdijk118
Wilco Vissers111
Brain Bartels108
Patrick Timmermans104104
Glenn Willems101
Corne de Rooij116
Dennis Eijsermans105
Benny Camps100
180’s
13-jan10-feb10-mrt14-apr12-mei Totaal
Dennis Eijsermans-325
Benny Camps21-3
Rick Hoezen21-3
Teun van Helvoort12-3
Corne de Rooij--33
Andre van Overdijk11-2
Wilco Vissers-2-2
Dave van den Luitgaarden-112
Kees Lombarts1--1
Tim Fonteijn1--1
Nick van de Heuvel1--1
Patrick Timmermans1--1
Brain Bartels-1-1
Glenn Willems-1-1
Qwint Vermolen-1-1
Kevin Martens-1-1
Robin Dikmans--11
Ruud van Kessel--11
Davy van Rooij--11

Reglement

Om voor de finaledag in aanmerking te komen dien je minimaal 3 keer te hebben deelgenomen.

Bonuspunten:
180: 1 punt (max. 1 per dag)
finish 100-139: 1 punt
finish 140-159: 2 punten
finish 160-170: 3 punten

(max 1 hf p.p.p.d.)